Wyzwania Młodego Lidera to wydarzenie promujące przedsiębiorczość wśród młodych.

Prelegentami byli:

Dariusz Tarczyński – polski przedsiębiorca i informatyk, właściciel firmy TDSOFT, która tworzy software i aplikacje mobilne, głównie na rynek brytyjski.
Firma licząca około 20 pracowników, w większości deweloperów, tworzy stabilną, szybko rozwijającą się strukturę. Jakość Jej usług jest niepodważalna – TDSOFT współpracuje z największymi graczami w swojej branży na rynku brytyjskim.
Niedawno jedna z aplikacji, którą współtworzył TDSOFT (FUSION) została nominowana w dwóch kategoriach na najlepszą brytyjską appkę roku.
Dariusz zawsze mocno wierzy w pracowników. Stara się znaleźć najlepsze strony człowieka i wykorzystać jego potencjał do rozwoju samego pracownika oraz całej organizacji.
Dużą uwagę przywiązuje do systemu wartości, który wyznaje. Mówi, że kluczowa w budowaniu biznesu jest wiedza, gdzie chcesz dojść oraz lepsze poznanie siebie.
Paulina Frankiewicz – polska filozofka, doktorantka na Uniwersytecie Łódzkim, zajmująca się filozofią absurdu, a przy okazji… Młody przedsiębiorca!
Paulina jest właścicielką księgarni Do Dzieła, zlokalizowanej przy ul. Próchnika w Łodzi.
Prowadzi również własnego bloga, a ponadto, zajmuje się również dziennikarstwem, współpracując m.in. z magazynem literackim Książki oraz “Literacką”.
Paulina opowie, w jaki sposób łączy swoje humanistyczne pasje z biznesem, oraz opowie o swoich doświadczeniach w prowadzeniu działalności podczas pandemii COVID 19.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Łódzki oddział Klubu Lidera Rzeczypospolitej.

Projekt został sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020