Aktualności z życia Klubu Lidera RP

20 października br. Mateusz z Klubu Lidera Rzeczypospolitej przeprowadził zajęcia pt. #pokochajpolskie dla młodzieży z Zespołu Szkół w Kowalewie Pomorskim. Uczniowie podczas zajęć dowiedzieli się przede wszystkim o możliwościach wspierania polskiej gospodarki. Podstawowym celem spotkania z młodzieżą w ramach zajęć #pokochajpolskie było zwrócenie uwagi m.in. na rozpoznawalność kodu kreskowego z końcówką 590, zaprezentowanie różnicy pomiędzy polskimi produktami a produktami wyprodukowanymi w Polsce, zapoznanie młodzieży z przykładami rodzimych przedsiębiorstw znanych za granicą, jak również korzyściach płynących z zakupu lokalnych produktów. Jesteśmy przekonani, że teraz w ZS w Kowalewie Pomorskim zrobi się głośno o patriotyzmie gospodarczym.

Jeżeli i Wy chcielibyście wspierać polskie firmy oraz interesujecie się patriotyzmem konsumenckim zapraszamy do obserwowania Mateusza na: Tiktok @pokochajpolskie Ig #pokochajpolskie.


#wszystkie

Projekt główny

Wpływ młodych wyborców na wynik wyborów 2023

Dwa pierwsze miesiące nowej politycznej rzeczywistości przyniosły nam tyle wrażeń, że można by ocenić ten okres na znacznie dłuższy. Szymon Szurlej odkrywa jak młodzi wyborcy odegrali kluczową rolę w kształtowaniu nowego składu Sejmu, przyczyniając się do zmiany politycznego krajobrazu Polski 🗳️👥
chevron-down