Sprawne zarządzanie projektami to podstawa w dzisiejszych czasach. Wiedzą o tym członkowie Klubu Lidera Rzeczypospolitej z Podkarpacia, którzy zorganizowali warsztat w tym zakresie.

dr Paweł Hydzik- wykładowca Politechniki Rzeszowskiej, ekonomista, samorządowiec, ekspert. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej oraz Politechniki Rzeszowskiej.
W swojej karierze zawodowej zajmował różne stanowiska od Stomilu Sanok po z-ę dyrektora Departamentu Polityki Surowcowej i Analiz oraz dyrektora Departamentu Nadzoru Geologicznego w Ministerstwie Środowiska. Jako samorządowiec odpowiedzialny za ogromne inwestycje i projekty. Jest autorem licznych publikacji naukowych z zakresu ekonomii, zarządzania, marketingu, rozwoju regionalnego i biostatystyki.

Został przygotowany w trosce o Ciebie. Nie chcemy zmarnować Twojego czasu, dlatego otrzymasz przypomnienie o wydarzeniu, link, jak również wszystkie informację dot. naszego spotkania.

Projekt został sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020