Oddział Podlaski Klubu Lidera Rzeczypospolitej zorganizował jedyną taką konferencje biznesową w tym regionie. Podlasie bez kompleksów, to wielkie wydarzenie pokazujące, że Podlasie świetnie się rozwija.

Podlasie bez kompleksów! Nasi prelegenci udowodnią na własnych przykładach, że wcale tak być nie musi! Pełni pasji zaczęli działać w swoich dziedzinach by z czasem stać się inspiracją.
Ile jest okazji, aby zyskać unikalną i praktyczną wiedzę bezpośrednio od praktyków? Przygotuj się na sporą dawkę merytorycznej wiedzy o biznesie, o tym czym jest przedsiębiorczość i jak podążać za marzeniami!
Czego się dowiedzieli się uczestnicy?
• Jak zaplanować swój biznes.
• Jak rozwiązywać napotkane problemy.
• Skąd wziąć pomysł.
• Jak osiągać postawione cele.
• Otrzymasz sporą dawkę inspiracji oraz motywacji od naszych prelegentów!
Kim są nasi prelegenci?
Paulina Korol – Założycielka restauracji Parniczek. Młoda, ambitna, przebojowa. Dietetyczka, instagramerka, crossfiterka. Prowadziła szkolenia kulinarne m.in. w białostockim Atuty Studio Kulinarne.
Nie boi się wyzwań. Wytrwała w dążeniu do postawionych sobie celów.
Dominik Ojdana – Właściciel restauracji Jack Sparrow. Prezes rodzinnej firmy Mineral zajmującej się produkcją roślinną. Absolwent ekonomii na Uniwersytecie w Białymstoku, a także przyszły absolwent prawa.
Bartosz Arendt – Właściciel Digital Factory – firmy zajmującej się szeroko pojętym IT.
Absolwent pedagogiki kulturoznawczej na Uniwersytecie w Białymstoku oraz studiów fotograficznych w Opawie, w Czechach. Swoją przygodę z branżą IT rozpoczął w maju 2010 roku. Pochłonięty kodem stworzył najpopularniejszą wtyczkę cookies dostępną w sieci, która stała się częścią innowacyjnego amerykańskiego startupu.

Projekt został sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020