Aktualności z życia Klubu Lidera RP

Tegoroczny Obóz Klubu Lidera Rzeczypospolitej odbędzie się w dniach 28-30 października w Leśnym Ośrodku Edukacyjnym im. red. A. Zalewskiego w Jedlni-Letnisko (ok. 16 km od Radomia). Głównym punktem Obozu będzie wspólne sadzenie drzew, jednakże oprócz tego, chcielibyśmy poruszyć w sposób szczególny tematykę ekologii i klimatu oraz jednego z europejskich celów zrównoważonego rozwoju "Cel 13: Podjąć pilne działania w celu przeciwdziałania zmianom klimatu i ich skutkom".

Obóz będzie idealną okazją, aby każdy z nas w roku 10-lecia Fundacji Inicjatyw Młodzieżowych pozostawił swój mały ślad na Ziemi!

Rejestracja uczestników trwa do 22 września 2022 roku,  zapisów dokonujemy za pośrednictwem formularza.

*Ponieważ Ośrodek, w którym odbędzie się Obóz KLRP, znajduje się pod Radomiem, Organizatorzy zapewniają transport z Warszawy.


W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:

Michał Gratkowski - kierownik projektu

e-mail: m.gratkowski@fim.edu.pl

#wszystkie

Projekt główny

Wpływ młodych wyborców na wynik wyborów 2023

Dwa pierwsze miesiące nowej politycznej rzeczywistości przyniosły nam tyle wrażeń, że można by ocenić ten okres na znacznie dłuższy. Szymon Szurlej odkrywa jak młodzi wyborcy odegrali kluczową rolę w kształtowaniu nowego składu Sejmu, przyczyniając się do zmiany politycznego krajobrazu Polski 🗳️👥
chevron-down