Nasze projekty

Budujemy społeczność liderów

Klub Lidera Rzeczypospolitej to miejsce aktywizujące do działania młodych z całej Polski. W ramach realizowane są działania w oparciu o przyjęte wartości.

Aktualne projekty

Klub Lidera Rzeczypospolitej podejmuje inicjatywy mające na celu wspierać społeczeństwo obywatelskie.

Projekt Główny

Centrum Analiz Klubu Lidera Rzeczypospolitej

Zrealizowane Projekty

Dzięki zaangażowaniu członków Klubu Lidera Rzeczypospolitej, odpowiadamy na głos potrzeb lokalnej społeczności.

Projekt edukacyjny

#CzasNaWiedzę

Projekt edukacyjny #CzasNaWiedzę skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski. W projekcie wzięło udział 600 uczniów. Łącznie przez ponad 75 godzin lekcyjnych członkowie Klubu Lidera Rzeczypospolitej edukowali z zakresu prawa, przedsiębiorczości oraz rozwoju osobistego. Po przeprowadzeniu wszystkich cykli odbył się ogólnopolski konkurs z nagrodami. Za pierwsze miejsce można było wygrać iPada, za drugie czytnik e-booków, a za trzecie voucher do księgarni na kwotę 250 zł. Projekt był wspierany finansowo przez Fundację Agencji Rozwoju Przemysłu, dodatkowo objęty Patronatem Honorowym Ministra Edukacji Narodowej.

Solidarni z Ukrainą

#BOJKOTKONSUMENCKI

Akcja #BOJKOTKONSUMENCKI została zorganizowana przez Klub Lidera Rzeczypospolitej po rosyjskiej agresji na Ukrainę w lutym 2022 roku. Celem projektu było przeciwdziałanie dezinformacji nt. bojkotu konsumenckiego kierowanego na firmy rosyjskie oraz białoruskie. W ramach akcji został przeprowadzony live z ekspertami z Centrum Analiz Klubu Lidera Rzeczypospolitej oraz seria postów edukująca w zakresie bojkotu.
1
2
10
11

Skontaktuj się z nami!

Kontakt
chevron-down