W czwartek 26 listopada odbyła się Gala podsumowująca projekt #WłączSię. W trakcie wydarzenia prowadzący zaprezentowali po kolei każdy z projektów, a także przydzielili nagrody.

1 miejsce zajął oddział Śląski, który zorganizował dwa wydarzenia. “Architektura Śląska”, oraz “Klimat Śląska”. Oddział zdobył voucher o wartości 4000 PLN.

2 miejsce ex aequo oddział Wielkopolski i Pomorski. Pierwszy z nich podjął się organizacji wydarzenia: “Piknik Edukacyjny, nie dajmy się pandemii”, oraz “Warsztaty dziennikarskie i aktorskie”, a drugi z nich zorganizował cztery wydarzenia: Negocjacje i sztuka argumentacji – droga do sukcesu, Personal branding – jak od podstaw zbudować markę osobistą? Tajniki budowania marki i rozwijania kariery za pośrednictwem LinkedIn, Prowadzenie negocjacji w modelu win-win. Czy to dobra strategia? Oba oddziały dostały po Voucherze o wartości 2000 PLN.

Serdecznie gratulujemy wszystkim oddziałom Klubu Lidera Rzeczypospolitej, które wspólnie przez te 6 miesięcy zorganizowały 21 niezwykłych wydarzeń!

Projekt został sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020